AdWords reklama

/AdWords reklama
AdWords reklama2019-04-05T14:45:33+00:00

Google AdWords reklama

Google Adwords reklama yra vienas iš geriausių būdų, siekiant paspartinti pardavimus internetu. Nustatome ir tvarkome tiek startup’ų, tiek tarptautinių įmonių kampanijas. Teikiamos AdWords valdymo paslaugos yra plačios. Kiekvieną mėnesį peržiūrime reklamos strategiją, siekdami nuolatos didinti investicijų grąžą. Naudojame industrijos lyderių duomenų analizės įrankius, kad pateiktume išsamią analizę ir atrastume naujas galimybes pritraukti klientus. Skirtingai nuo daugelio agentūrų, mes suteikiame jums 100% skaidrumo ir dalyvavimo reklamos kampanijoje. Tai reiškia:

  • Žinosite realias kiekvieno paspaudimo išlaidas
  • Turėsite reklamavimo sąskaitas ir visus jose esančius duomenis
  • Dirbame taikydami fiksuotą mokestį ir neskaičiuodami procento nuo pardavimų

Jei ieškote patyrusios ir patikimos Google AdWords agentūros, kuri naudos Jūsų pinigus kaip savo, mes esame Jūsų komanda. Skaitykite apie mūsų paslaugas, pateiktas žemiau, ir, jei turite klausimų, susisiekite su mumis.

Google AdWords reklama – Tinkers.lt

Paieškos reklama (Search Advertising). Reikia geriausios vietos Google ASAP? Adwords reklama yra tinkamas būdas. Reklamos kampanija gali veikti 24 valandas per parą, taip kuriant svetainės lankomumą ir pardavimus. Taip pat kaip ir paieškos sistemos rinkodara, SEM ar PPC, mokate mokestį už kiekvieną paspaudimą savo svetainėje. Mes tvarkome visą procesą, įskaitant išsamią raktažodžio paiešką, konkurentų analizę, skelbimo kūrimą, nuolatinį valdymą, testavimą ir ataskaitų teikimą.
Pakartotinė rinkodara (Remarketing). Esame dideli pakartotinės rinkodaros gerbėjai. Tai – nebrangus būdas paskatinti klientus grįžti į Jūsų svetainę ir, svarbiausia, padidinti pardavimus. Pakartotinė rinkodara veikimo principas: svetainės lankytojo naršyklėje įdedamas slapukas, leidžiantis rodyti pakartotinę reklamą naršant internete. Svarbiausias pakartotinės reklamos dalykas – personalizuotas skelbimas skirtingoms klientų grupėms.
Google vaizdinės reklamos tinklas (Google Display Network). Norite sukurti prekės ženklo žinomumą unikaliai tikslinei rinkai? Vaizdo reklama gali padėti padidinti pardavimus taikant tiksliai nukreiptas skelbimų paskirties vietas. Google vaizdinės reklamos tinkle (GDN) yra daugiau nei 2 milijonai partnerių svetainių, todėl galite nukreipti skelbimus pagal demografinius rodiklius, interesus, svetainės kontekstą ir raktinius žodžius. Mes galime padėti Jums reklamuoti pardavimo renginius, pristatyti produktus arba tiesiog padidinti prekės ženklo žinomumą.

PPC valdymas. Mes tvarkome Google AdWords kas mėnesį, numatydami kampaniją ir biudžeto optimizavimą, efektyvų raktinių žodžių ir skelbimų valdymą (skaitykite apie abi toliau), mėnesines ataskaitas ir reguliarius asmeninius atnaujinimus. Mūsų paslaugos yra 100% skaidrios, Jums priklauso skelbimo paskyra ir visi duomenys, mes nesiimame išlaidų, o visos administravimo  paslaugos yra fiksuoto mokesčio.

PPC ataskaitos. Jei nenorite matyti ataskaitų kas mėnesį, mes taip pat teikiame ketvičio peržiūros paslaugą. Tai gali būti tinkamas variantas jei savo komandoje turite PPC specialistą arba sumos, išleidžiamos reklamai, yra labai mažos. Jūsų specialistams mes pateikiame konfidencialią antrąją nuomonę ir detalią ataskaitą apie rekomendacijas, skirtas racionalizuoti kampanijas. Mažiems klientams mūsų paslauga apima visus PPC valdymo paslaugų aprašymus, bet atliekama kas ketvirtį.

Raktinių žodžių valdymas. Raktinių žodžių valdymas yra labai svarbus didelio našumo PPC kampanijai. Svarbiausia yra raktinių žodžių kainos pasiūlymų valdymas ir optimizavimas, siekiant mažesnio reklamos biudžeto ir didesnės investicijų grąžos. Nuolat ieškome papildomų raktinių žodžių jūsų kampanijai, kad rastume naujas augimo galimybes ir pritrauktume daugiau klientų. Be to, nuolatinis neigiamų raktinių žodžių sąrašo išplėtimas padeda užkirsti kelią neteisingų paieškų ir klientų išlaidoms.
Skelbimų valdymas. Efektyvus AdWords reikalauja veiksmingo skelbimų kūrimo. Mes teikiame kokybiškas reklamos kūrimo paslaugas, siekiant paruošti Jūsų prekės ženklą atitinkančius skelbimus, komunikuoti pagrindines įmonės žinutes ir pasiekti užsibrėžtus tikslus. Visos kampanijos naudoja A/B bandymą, kad padidintų paspaudimų rodiklius ir pagerintų pardavimo konversiją. Mes naudojame papildomas reklamavimo priemones – AdWords skelbimų plėtinius, padedančius pritraukti potencialių klientų dėmesį papildomais vizualais.
Ataskaitos ir analizės. Ataskaitos yra pritaikytos Jūsų asmeniniams poreikiams ir svarbiausioms metrikoms. Visos valdymo paslaugos apima šiuo metu veikiančias kampanijas bei suplanuotas kitam mėnesiui (ar ketvirčiui). Džiaugiamės galėdami pateikti tikslias ir kokybiškas analizes bei ataskaitas, leidžiančias Jūsų komandai paprasčiau suprasti ir dalyvauti reklamos procese.

Pasiekite tūkstančius vartotojų

Profesionali komanda pasirūpins tinkama reklamos strategija, leidžiančia mažiausiomis kainomis pasiekti didžiausią auditoriją.

Klientų atsiliepimai

ODA LT yra labai dėkinga už naują kelių lygmenų e-parduotuvę. Tinkers komanda pasiūlė mums daugybę inovatyvių ir modernių sprendimų. Projektas buvo atliktas greitai, bet kartu ir kokybiškai. Esame labai patenkinti. 

Irena Jokšienė, ODA LT

Tinkers komanda sugebėjo susitvarkyti su visomis iškilusiomis problemomis. Mes esame labai patenkinti rezultatu. Pirmą kartą teko bendradarbiauti su tokia profesionalia komanda. Ačiū Jums! 

Vygantas Arlickas, Arpino

Tinkers komanda sukūrė būtent tokį puslapį, kokį įsivaizdavome – modernų, paprastą naudoti ir administruoti. Dabar visa komanda gali redaguoti puslapio turinį, nes tai – visai nesudėtinga. Daugiau nebegauname jokių klausytojų nusiskundimų dėl prasto puslapio funkcionalumo. 

Saulius Zakarka, Radiocentras

Kitos paslaugos

SEO paslaugos

Internetinių svetainių optimizacija paieškos sistemoms.

Facebook reklama

Reklamos populiariausiame socialiniame tinkle galimybės.

El. parduotuvės

Daugiafunkcinių internetinių parduotuvių kūrimas.

Svetainių kūrimas

Internetinis puslapis – Jūsų įmonės vizitinė kortelė.