CRM kūrimas

/CRM kūrimas
CRM kūrimas2019-04-05T14:46:52+00:00

CRM – klientų valdymo sistemos

CRM tai akronimas angliškam terminui Customer Relationship Management, reiškiantis santykių su klientais valdymą. Tačiau tai ne iki galo apibrėžia šio termino reikšmę. CRM taip pat yra klientų, kaip įmonės resursų, valdymas ir efektyvus aptarnavimas. CRM sistemoje klientas tampa verslo filosofijos centru ir prie jo yra derinama įmonės veikla bei kultūra, kuri nulemia efektyvią rinkodarą, pardavimus bei paslaugų tiekimą.

CRM’u yra grįsta ir visa įmonės verslo strategija. Iš pradžių įmonė turi tiksliai žinoti, kas yra jos klientas ir koks jis. Vėliau, įmonė turi sugalvoti strategiją, kaip bendrauti su savo klientu, kad jų bendradarbiavimas neštų naudą tiek klientui, tiek įmonei. Abipusės naudos santykių sukūrimui yra naudojama ne tik strategija, bet ir išmaniosios technologijos. Duomenų apie savo klientus rinkimą turi sekti jų kruopšti analizė. Klientų valdymo sistemos yra sukurtos rinkti būtent tą informaciją, kurios reikia įmonei, iš visų klientų, besinaudojančių įmonės paslaugomis per visus įmanomus kanalus. CRM kūrimas – Tinkers.lt

Taip pat galima įtraukti ir individualaus kliento užsisakytų paslaugų, prekių sąrašą, ieškotų paslaugų ar prekių, turėtų nusiskundimų sąrašus. Sugebėti išlaikyti efektyvius santykius su savo klientais yra viena iš didžiausių užduočių verslui, galinti atidaryti naujas plėtros bei augimo galimybes.

Santykių su klientais valdymui reikalingi ir pinigai iš bendro jūsų įmonės biudžeto. Jie būna skiriami tiek naujų – lojalių – klientų ieškojimui, tiek esamų klientų patirčių pagerinimo įrankių integracijai.

Tinkers teikia tokias CRM programinės įrangos paslaugas:

  • Rinkodaros automatizavimas;
  • Pardavimų automatizavimas;
  • Kontaktų centro automatizavimas;
  • Vietos nustatymu grindžiamos paslaugos.

Paskutiniai tyrimai rodo, kad šiuolaikinis klientas džiaugiasi būdamas atpažintas. Taip pat, šiuolaikinį klientą tenkina kuo greičiau atsakytas klausimas ar išspręsta problema. Dėl vis augančios išmaniųjų technologijų rinkos, visa komunikacija tarp pirkėjo ir pardavėjo persikėlė į skaitmeninį pasaulį: pokalbiai realiuoju laiku su klientų aptarnavimo skyriaus darbuotoju, greitas atsakymas į klausimą, išsiųstą per vieną iš socialinės medijos platformų. Tam, kad įmonė gebėtų patenkinti tokius savo klientų norus, duomenų bazėje turi būti renkama informaciją apie ankstesnius jų pasirinkimus vienu ar kitu klausimu. Kad iš tos duomenų bazės būtų galima ne tik ištraukti informaciją, bet ištraukti tą informaciją, kuri yra reikalinga, duomenų bazė turi būti suprogramuota atitinkamai. Tinkers programuotojų komanda nuolat atnaujina savo žinias apie CRM duomenų bazių, rinkodaros, pardavimų, santykių su  klientais temomis įvairiuose seminaruose, mokymuose, bei online kursuose. Dėl to visi Tinkers klientų valdymo sistemų projektai būna aktyvūs ilgą laikotarpį ir jų nereikia atnaujinti.

Naudinga žinoti!

Sukurta klientų valdymo sistema nėra galutinis produktas. Jei siekiate ją parduoti kitoms įmonėms, Jums reikės tinkamos reklamos strategijos. Veiksmingiausia strategija populiarinant CRM sistemas – internetinio puslapio optimizacija paieškos sistemoms (SEO paslaugos). Kokybiškas turinys yra svarbiausias Jūsų svetainės, o kiekvienas verslas dabar nori kurti jį kuo įdomesnį bei kūrybiškesnį. Apsvarstykite galimybę pradėti savo profesionalios svetainės tinklaraštį, kuriame galėtumėte spręsti Jūsų tikslinės auditorijos problemas ar atsakyti į industrijoje dažnai užduodamus klausimus. Jei pasirinksite temas teisingai ir seksite SEO principų, pasieksite puikių rezultatų bei ženkliai padidinsite savo klientų skaičių. Svarbu yra kurti prekės ženklo žinomumą, pritraukti naujų vartotojų bei didinti klientų lojalumą. Tai daryti kartu su mūsų komanda bus paprasčiau. Susisiekime!

Pasiekite tūkstančius vartotojų

Profesionali komanda pasirūpins kokybiška klientų valdymo sistema, leidžiančia automatizuoti bei optimizuoti kasdienes užduotis.

Klientų atsiliepimai

ODA LT yra labai dėkinga už naują kelių lygmenų e-parduotuvę. Tinkers komanda pasiūlė mums daugybę inovatyvių ir modernių sprendimų. Projektas buvo atliktas greitai, bet kartu ir kokybiškai. Esame labai patenkinti. 

Irena Jokšienė, ODA LT

Tinkers komanda sugebėjo susitvarkyti su visomis iškilusiomis problemomis. Mes esame labai patenkinti rezultatu. Pirmą kartą teko bendradarbiauti su tokia profesionalia komanda. Ačiū Jums! 

Vygantas Arlickas, Arpino

Tinkers komanda sukūrė būtent tokį puslapį, kokį įsivaizdavome – modernų, paprastą naudoti ir administruoti. Dabar visa komanda gali redaguoti puslapio turinį, nes tai – visai nesudėtinga. Daugiau nebegauname jokių klausytojų nusiskundimų dėl prasto puslapio funkcionalumo. 

Saulius Zakarka, Radiocentras

Kitos paslaugos

SEO paslaugos

Internetinių svetainių optimizacija paieškos sistemoms.

AdWords reklama

Populiari „Google“ siūloma tinklalapio reklamos sistema.

El.parduotuvės

Daugiafunkcinių internetinių parduotuvių kūrimas.

Svetainių kūrimas

Internetinis puslapis – Jūsų įmonės vizitinė kortelė.