Facebook reklama

/Facebook reklama
Facebook reklama2019-04-05T14:47:56+00:00

Facebook reklama ir paskyrų administravimas

Kiekvieną mėnesį Facebook socialiniu tinklu naudojasi daugiau nei 2,23 milijardo lankytojų, kurie kasdien puslapyje praleidžia bent 40 minučių. Facebook reklama suteikia galimybę tiksliai nustatyti ir pasiekti konkrečią vartotojų rinką, darant tai mažiausiomis sąnaudomis. Tuo tarpu mes galime padėti bet kokio dydžio įmonėms kurti arba keisti skaitmeninės rinkodaros strategijas:

  • Didinti didesnį lankytojų įsitraukimą organiškuose ir reklamuojamuose įrašuose.
  • Didinti lankytojų srautą į Jūsų internetinį puslapį iš Facebook paskyros.
  • Sparčiau auginti produkto ar paslaugos fanų bendruomenę.
  • Duomenų rinkimas, įskaitant kontaktinę informaciją apie naujus bei potencialius klientus.
  • Didinti konversijų skaičių, naudojant dinamišką pirkėjo etapo rinkodarą.

Facebook reklama – Tinkers.lt

Paspaudimai į puslapį (Clicks To Website). Šie skelbimai augina lankytojų srautą į Jūsų svetainę. Galite nukreipti lankytojus į savo tinklaraštį ar naujienų puslapį, pristatyti savo naujausią produktą, išsiųsti juos į nukreipimo puslapį su kontaktine forma, specialiu pasiūlymu ir dar daugiau!
Interneto svetainės konversija (Website conversion). Šis skelbimo tipas yra naudingas, kai norite, kad Jūsų auditorija jūsų svetainėje kažką atliktų. Pirma, mes pridedame Facebook konversijos pikselį svetainėje, kad galėtume stebėti, kiek Facebook lankytojų atvyksta į Jūsų svetainę ir kiek jų konvertuoja. Tada mes optimizuojame Jūsų skelbimą, kad žmonės galėtų imtis konkrečių veiksmų jūsų svetainėje, pvz., užsiprenumeruoti naujienlaiškį arba įsigyti produktą.
Skelbimo įsitraukimas (Post Engagement). Šis reklamos tipas skirtas didinti vieno iš puslapio įrašo žinomumui bei matomumui. Tai gali būti pranešimas, nuotrauka, vaizdo įrašas, svetainės nuoroda ar pasiūlymas, kurį paskelbėte puslapio laiko juostoje.
Atsakymai į įvykius (Event Responses). Jei Jūsų įmonė organizuoja renginį, dažnai naudojami Facebook renginių skelbimai, siekiant pakviesti tikslinę auditoriją dalyvauti.
Pasiūlymai (Offers). Šis reklamos būdas tinkamas paskelbti specialų pasiūlymą, kviečiantį apsilankyti fizinėje ar internetinėje parduotuvėje, bei siūlantį išskirtines nuolaidas ar sąlygas.

Facebook reklama – kodėl verta?

96% komunikacijos specialistų mano, kad Facebook platforma yra tinkamiausia B2C ir B2B kompanijoms, bei turi geriausią investicijų grąžos statistiką. Keisdami parametrus, galime pasirinkti, kuo besidomintiems, kokio amžiaus bei gyvenamosios vietos gyventojams rodyti reklamą. Facebook leidžia filtruoti auditoriją, todėl išlaidos reklamai mažėja, o konversijos – auga. Dar vienas būdas pasiekti potencialius klientus – pakartotinė rinkodara, leidžianti reklamą rodyti tiems vartotojams, kurie jau yra apsilankę Jūsų puslapyje, naudojosi aplikacija, skambino Jums ir kt. Vieną kartą Jūsų siūloma produkcija ar paslaugomis susidomėję klientai, didelė tikimybė, kad susidomės ir antrąjį. Dauguma Facebook naujienų yra vaizdo įrašai. Taip yra todėl, kad dauguma vartotojų nori žiūrėti vaizdo įrašus, siekdami sužinoti turinį, o vaizdo įrašų reklama leidžia lengviau pritraukti daugiau dėmesio. Maža to, Facebook siūlo naudingas reklamos kampanijų analizes, taip supaprastina procesą, pateikdamas įžvalgas, susijusias su reklamos tikslais. Daugelis iš jų yra susiję su investicijų grąža –  kaip vartotojai reagavo į skelbimus. Pavyzdžiui, be parodymų, pasiekiamumo ir dažnumo duomenų gaunate informaciją apie „patinka“ paspaudimus, įrašo pasidalinimus, komentarus, puslapio populiarumą ir paspaudimų rodiklius.

Kitos paslaugos

Facebook reklama efektyviausiai veikia derinant ją kartu su internetinio puslapio optimizacija paieškos sistemoms (SEO) rinkodara bei Google AdWords reklama. Kartu šie reklamos būdai yra labai galingas įrankis, galintis virtualiai populiarinti bet kokio tipo verslą. Kiekvienas reklamos tipas, reklama socialiniame tinkle Facebook, Google AdWords ar SEO paslaugos, papildo viena kitą, todėl geriausias rezultatas yra pasiekiamas į pagalbą pasitelkiant jas visas. Mūsų komanda yra pasiruošusi padėti Jums ir Jūsų verslui sukurti stiprią rinkodaros strategiją, galime pasiūlyti Jums daugiau, nei tik reklamos Facebook strategiją. Reklamą Google sudaro pagrindiniai komponentai: Paieškos reklama (Search Advertising), Pakartotinė rinkodara (Remarketing) bei vaizdinės reklamos tinklas (Google Display Network). Tuo tarpu SEO daro didelę įtaką puslapio, o taip pat ir verslo, žinomumui, dėl to yra svarbu pasirinkti profesionalią paieškos rinkodaros agentūrą, suprantančią paieškos sistemų algoritmus. Susisiekime!

Pasiekite tūkstančius vartotojų

Profesionali komanda pasirūpins tinkama reklamos strategija, leidžiančia mažiausiomis kainomis pasiekti didžiausią auditoriją.

Klientų atsiliepimai

ODA LT yra labai dėkinga už naują kelių lygmenų e-parduotuvę. Tinkers komanda pasiūlė mums daugybę inovatyvių ir modernių sprendimų. Projektas buvo atliktas greitai, bet kartu ir kokybiškai. Esame labai patenkinti. 

Irena Jokšienė, ODA LT

Tinkers komanda sugebėjo susitvarkyti su visomis iškilusiomis problemomis. Mes esame labai patenkinti rezultatu. Pirmą kartą teko bendradarbiauti su tokia profesionalia komanda. Ačiū Jums! 

Vygantas Arlickas, Arpino

Tinkers komanda sukūrė būtent tokį puslapį, kokį įsivaizdavome – modernų, paprastą naudoti ir administruoti. Dabar visa komanda gali redaguoti puslapio turinį, nes tai – visai nesudėtinga. Daugiau nebegauname jokių klausytojų nusiskundimų dėl prasto puslapio funkcionalumo. 

Saulius Zakarka, Radiocentras

Kitos mūsų teikiamos paslaugos:

SEO paslaugos

Internetinių svetainių optimizacija paieškos sistemoms.

AdWords reklama

Populiari „Google“ siūloma tinklalapio reklamos sistema.

El. parduotuvės

Daugiafunkcinių internetinių parduotuvių kūrimas.

Svetainių kūrimas

Internetinis puslapis – Jūsų įmonės vizitinė kortelė.