Svetainių kūrimas

/Svetainių kūrimas
Svetainių kūrimas2019-04-05T15:08:44+00:00

Internetinių svetainių kūrimas

Internetinių svetainių kūrimas – Tinkers.lt Kasdien bendradarbiaujame su verslo klientais siekdami sukurti išskirtinius, didelio našumo, saugius internetinius puslapius, pagrindinį dėmesį sutelkdami į unikalius, profesionalius dizainus bei aukšto lygio funkcionalumą. Nesvarbu ko reikia Jūsų projektui, mūsų komanda turi tinkamus įrankius bei reikiamą patirtį, užtikrinti kad Jūsų tikslai būtų įgyvendinti. Tinkers svetainių kūrėjai kiekvienam klientui suteikia kokybiškas, tačiau prieinamas svetainių dizaino bei kūrimo paslaugas, mobiliosios versijos kūrimą, prisitaikantį dizainą, e-komercijos platformas, intraneto kūrimą, naudojant naujausias bei patikimiausias svetainių kūrimo technologijas. Daugiau nei 85% klientų apsilanko kompanijos ar paslaugos teikėjo puslapyje, prieš pirkimą. Vis daugiau klientų sprendimą pirkti ar ne remia patirtimi internetinėje erdvėje, o visų pirma – internetinėje svetainėje. Internetinių svetainių kūrimas išsimokėtinai.
interneto svetainiu kurimas wordpress
svetainiu kurimas php

Svetainių kūrimas nuo A iki Z

Aktyviai sekame kasdien atsinaujinančias technologijas bei geriname savo įgūdžius, siekiant sukurti aukščiausio lygio, interaktyvius bei saugius internetinius puslapius. Teikiame skirtingas paslaugas:
Svetainės dizainas ir programavimas. Kuriame svetainę nuo nulio– renkame informaciją apie projektą, kuriame dizainą, programuojame puslapį, užtikriname kokybę, prižiūrime sukurtą puslapį bei siūlome techninį palaikymą.
Naujo dizaino kūrimas: visą Jūsų puslapio informaciją perkeliame į naują, prisitaikantį, unikalų dizainą.
Aplikacijų kūrimas ir integracija. Diegiame socialinių tinklų aplikacijas, mokėjimų galimybes, sudėtingas analitines sistemas, bei kitus Jūsų verslui reikalingus įrankius.
Priežiūra ir palaikymas. Naujų funkcijų kūrimas ir klaidų pašalinimas, našumo didinimas, siekiant kad puslapis galėtų priimti vis daugiau lankytojų ir duomenų, svetainės struktūros gerinimas, siekiant geriau išpildyti vartotojų poreikius.
Mobilioji versija. Svetainės dizainą pritaikome įvairių platformų ir ekranų dydžių mobiliesiems bei planšetėms, mobilių aplikacijų kūrimas.

Svetainių kūrimas – procesas

Internetinių svetainių kūrimas prasideda nuo Jūsų poreikių analizės. Išsiaiškiname, koks funkcionalumas yra reikalingas, kokio tipo bei sudėtingumo svetainė reikalinga. Analizuojamas parduodamas produktas ar paslauga, siekiant kuo geriau atspindėti įmonės prekinį ženklą kuriamame dizaine. Čia prasideda svetainės dizaino kūrimas. Kartu su profesionaliais dizaineriais pasiūlome galimus variantus, o Jūs renkatės tinkamiausią bei labiausiai patinkantį dizainą. Jei yra detalių, kurias dizaine norite keisti – kartu ieškome kompromiso bei daromi reikalingi pakeitimai. Kai puslapio vizualizacijos yra patvirtinamos, darbus pradeda programuotojai, realizuojantys svetainės dizainą bei numatytą funkcionalumą. Svetainės kuriamos naudojant naujausias bei populiariausias Front-end (CSS3; HTML5, Jquery, Bootsrap, JavaScript) bei Back-end (PHP programavimas) technologijas. Įdiegiamos patogios svetainės valdymo sistemos, populiariausi mūsų klientų pasirinkimai – WordPress bei OperCart. Į svetainę sukeliamas visas Jūsų turinys, o puslapis nuodugniai ištestuojamas naudojant skirtingus įrenginius: nešiojamus kompiuterius, planšetes, mobiliuosius telefonus. Patikrinamos visos numatytosios funkcijos bei prisitaikančio dizaino elementai. Radus klaidas – jas sutvarkome, o Jums pateikiame instrukciją kaip naudotis puslapiu bei apmokome naudotis naujuoju puslapiu.

interneto svetaines kurimas angular
puslapiu kurimas

Naudinga žinoti!

Pradėjus naują projektą jam tikrai reikės stiprios rinkodaros strategijos. Galite turėti geriausią svetainę pasaulyje, bet niekas niekada nematys to, jei puslapis nebus optimizuotas paieškos sistemoje. SEO yra labai svarbus šiuolaikiniame verslo pasaulyje. Pasaulyje yra daugiau  nei milijardas skirtingų interneto svetainių, o konkurencija rinkoje niekada nebuvo griežtesnė. Ateityje šis skaičius nemažės. Kiekvienais metais svetainės kūrimas tampa vis lengvesnis, o kiekviena iš šių naujų svetainių kovoja už šviesą po saule. Kodėl svarbu optimizuoti puslapį? Pagrindinė priežastis paprasta – 75% vartotojų neatsidaro antrojo paieškų puslapio. Taip pat galime pasiūlyti reklamą populiariausiame socialiniame tinkle – Facebook reklamą, įvairių socialinių tinklų turinio sudarymą bei rinkodaros strategiją. Dar vienas puikus būdas paskelbti apie teikiamas paslaugas ar parduodamas prekes – Google AdWords reklama. Tai yra vienas iš geriausių būdų, siekiant paspartinti pardavimus internetu. Nustatome ir tvarkome tiek startup’ų, tiek tarptautinių įmonių kampanijas. Susisiekime!

Pasiekite tūkstančius vartotojų

Tinkers komanda padės Jums įgyvendinant įvairias reprezentacinių svetainių kūrimo idėjas.

Klientų atsiliepimai

ODA LT yra labai dėkinga už naują kelių lygmenų e-parduotuvę. Tinkers komanda pasiūlė mums daugybę inovatyvių ir modernių sprendimų. Projektas buvo atliktas greitai, bet kartu ir kokybiškai. Esame labai patenkinti. 

Irena Jokšienė, ODA LT

Tinkers komanda sugebėjo susitvarkyti su visomis iškilusiomis problemomis. Mes esame labai patenkinti rezultatu. Pirmą kartą teko bendradarbiauti su tokia profesionalia komanda. Ačiū Jums! 

Vygantas Arlickas, Arpino

Tinkers komanda sukūrė būtent tokį puslapį, kokį įsivaizdavome – modernų, paprastą naudoti ir administruoti. Dabar visa komanda gali redaguoti puslapio turinį, nes tai – visai nesudėtinga. Daugiau nebegauname jokių klausytojų nusiskundimų dėl prasto puslapio funkcionalumo. 

Saulius Zakarka, Radiocentras

Kitos paslaugos

CRM kūrimas

Klientų valdymo sistemų kūrimas bei automatizacija.

SEO paslaugos

Internetinių svetainių optimizacija paieškos sistemoms.

El. parduotuvės

Daugiafunkcinių internetinių parduotuvių kūrimas.

Aplikacijų kūrimas

iOS ir Android programinės įrangos aplikacijų kūrimas.