Marketingo paslaugos

/Marketingo paslaugos
Marketingo paslaugos2019-04-05T14:51:22+00:00

Marketingo paslaugos

Paslaugos

El. pašto rinkodara. Jei ieškote sprendimo, kaip teisingai suderinti el. pašto rinkodarą su esamomis strategijomis, mūsų komandos profesionalai gali Jums padėti. Siekiame sukurti išskirtinę, personalizuotą žinutę, kuri sudomintų ir įtrauktų esamus bei potencialius klientus. Siekiame sukurti į rezultatus orientuotą požiūrį, skatinantį vartotoją veikti bei gerinti konversijų statistiką.

Socialinių tinklų žvaigždžių rinkodara. Unikalus požiūris į socialinių tinklų rinkodarą gali padėti pasiekti Jūsų įmonės tikslinę auditoriją ir sukurti santykį su norima publika.

Skaitmeninė reklama. Skaitmeninė reklama yra naudinga kiekvienam prekiniam ženklui, kadangi ji leidžia pasiekti norimas auditorijas naudojant paieškos, socialinių tinklų ar vaizdinius skelbimus. Užtikriname geriausią investicijų grąžą, naudojant strateginį planavimą, kokybišką ir kūrybingą kampanijų vykdymą ir optimizaciją.

Internetinio puslapio ir SEO analizė

Svarbiausias dalykas norint paversti kuo daugiau lankytojų į pirkėjus, yra suprasti kelią, kuriuo nueina lankytojas, prieš įsigyjant prekę ar paslaugą. Duomenimis paremta analizė padeda suprasti, kurie parametrai yra svarbiausi ir kokią strategiją reikėtų taikyti, norint pritraukti daugiau lankytojų ir parduoti daugiau produktų. Duomenų analizei reikia skirti laiko. Norint įvertinti progresą ir rinkodaros strategijos sėkmingumą, atsižvelgiant į svarbiausius verslo tikslus, reikės praleisti nemažai laiko. Tačiau šie duomenys padės nustatyti sėkmingą ar neefektyvią strategiją, taip pat optimizuoti būsimą turinį geresniems rezultatams ir planuoti svetainių patobulinimus.

Tinkers užtikrina integruotą vidinių rinkodaros paslaugų ir sprendimų paslaugą, paremtą Attract, Engage, Convert technika.  

Pasiekite tūkstančius vartotojų

Profesionali komanda pasirūpins tinkama reklamos strategija, leidžiančia mažiausiomis kainomis pasiekti didžiausią auditoriją.

Klientų atsiliepimai

ODA LT yra labai dėkinga už naują kelių lygmenų e-parduotuvę. Tinkers komanda pasiūlė mums daugybę inovatyvių ir modernių sprendimų. Projektas buvo atliktas greitai, bet kartu ir kokybiškai. Esame labai patenkinti. 

Irena Jokšienė, ODA LT

Tinkers komanda sugebėjo susitvarkyti su visomis iškilusiomis problemomis. Mes esame labai patenkinti rezultatu. Pirmą kartą teko bendradarbiauti su tokia profesionalia komanda. Ačiū Jums! 

Vygantas Arlickas, Arpino

Tinkers komanda sukūrė būtent tokį puslapį, kokį įsivaizdavome – modernų, paprastą naudoti ir administruoti. Dabar visa komanda gali redaguoti puslapio turinį, nes tai – visai nesudėtinga. Daugiau nebegauname jokių klausytojų nusiskundimų dėl prasto puslapio funkcionalumo. 

Saulius Zakarka, Radiocentras

Kitos paslaugos

SEO paslaugos

Internetinių svetainių optimizacija paieškos sistemoms.

AdWords reklama

Populiari „Google“ siūloma tinklalapio reklamos sistema.

El.parduotuvės

Daugiafunkcinių internetinių parduotuvių kūrimas.

Svetainių kūrimas

Internetinis puslapis – Jūsų įmonės vizitinė kortelė.