Aplikacijų kūrimas

/Aplikacijų kūrimas
Aplikacijų kūrimas2019-04-05T15:00:51+00:00

Mobilių aplikacijų kūrimas

Džiaugiamės, kad Tinkers komandoje yra patyrusių mobiliųjų aplikacijų kūrėjų, galinčių programuoti aplikacijas, skirtas pagrindinėms platformoms, operacinėms sistemoms, išmaniesiems telefonams bei planšetėms. Mūsų tikslas – ne tik perteikti Jūsų verslo idėją, sukurti reikiamą aplikacijos funkcionalumą, bet ir padėti organizacijai pasiekti daugiau vartotojų, optimizuoti bei automatizuoti darbo procesą ir mažinti verslo vystymo kainą. Dirbdami su mumis, gausite aukščiausio lygio programavimo paslaugos bei profesionalų bendradarbiavimą siekiant geriausių rezultatų. Užtikriname sklandų bei greitą darbų vykdymo procesą, kūrybingą aplikacijų dizainą, inovatyvumą bei nepriekaištingą funkcionalumą. Sprendžiame Jūsų verslo problemas, siekdami pasisekimo ir aukščiausių tikslų. Kuriame aplikacijas įvairaus dydžio verslams, žiniasklaidos, internetinės prekybos, paslaugų sektoriai skirtas platformas. Mobilių aplikacijų kūrimas – Tinkers.lt

Operacinės sistemos

iOS, iPhone & iPad. Kuriame aplikacijas skirtas Apple gaminiams, tokiems kaip iPhone bei iPad, veikiantiems su iOS operacine sistema. Kuriame unikalias aplikacijas su išskirtinia vartotojo patirtimi, išnaudodami šios operacinės sistemos galimybes.
Android. Google Android programų kūrimas naudoja Android SDK ir platformą, skirtą novatoriškų ir dinamiškų programų, skirtų Android mobiliesiems įrenginiams, kūrimui. Naudodami kūrybišką dizainą ir naujausias technologijas, mūsų programų kūrėjai pateikia geriausias Google Play aplikacijas.
Windows & BlackBerry. Windows Mobile kūrėjai gali pasinaudoti šios įtakingos programinės sistemos OS funkcijomis ir galimybėmis, teikdami klientams pritaikytus Windows Mobile programų sprendimus. BlackBerry programų kūrime naudojame Java programavimo technologiją, padedančia sukurti paprastas naudoti, tačiau funkcionalias aplikacijas.
Cross-platform. Tarpplatforminiame mobiliųjų aplikacijų kūrime naudojame atvirų technologijų karkasus, tokius kaip AngularJS, Backbone.js, Node.js, Ember.js kartu su standartinėmis technologijomis, tokiomis kaip HTML5 bei CSS3.

Kas yra mobilioji programėlė?

Aplikacija – tai kompiuterinė programa, skirta įrenginiui liečiamu ekranu – mobiliajam telefonui ar planšetiniam kompiuteriui, sukurta iš kodo bei duomenų. Didžiąją dalį laiko žmogus praleidžia naršydamas telefonu, išmaniųjų telefonų vis daugėja, tad natūralu, kad ir aplikacijų poreikis auga. Išmanusis telefonas bei jame esančios aplikacijos sudaro didelę žmogaus kasdienybės dalį, todėl vartotojui patogi programėlė skatina jį domėtis Jūsų verslu ar teikiamomis paslaugomis bei padeda Jūsų įmonei tapti matomai. Mobilioji aplikacija – patogus būdas pasiekti klientą bei suteikti jam reikalingą informaciją. Aplikacijos pasiekia vartotoją nepriklausomai nuo to, kokį išmanųjį telefoną jis naudoja. Tinkers komanda kuria aplikacijas populiariausioms operacinėms sistemoms –  Android bei iOS. Mobiliojoje programėlėje, visai kaip internetiniame puslapyje, svarbus ne tik funkcionalumas, bet ir dizainui. Kasdien domimės naujausiomis technologijomis bei tendencijomis, siekiant pasiūlyti klientui geriausią produktą – išmaniesiems skirtą aplikaciją bei užtikriname jos priežiūrą, atnaujinimą ir tobulinimą.

Naudinga žinoti!

Tačiau nauja aplikacija nėra galutinis produktas. Jei norite, kad apie ją sužinotų potencialūs vartotojai, yra būtinos marketingo paslaugos. Žinia apie aplikacijos paleidimą socialinėje žiniasklaidoje taip pat padės surinkti pirmuosius suinteresuotus naudotojus. Socialiniai tinklai yra puikus būdas pasiekti savo auditoriją ir gauti gerų atsiliepimų. Prenumeratoriams kuriame naudingą bei kūrybišką turinį. Jei ketinate reklamuoti aplikaciją prieš paleidžiant, jums tikrai reikės svetainės (arba bent jau nukreipimo puslapio), skirtos pagrindinėms naujienoms, programų pagrindinėms funkcijoms ir galimybėms išryškinti. Efektyviausiai į svetainę žmonių pritrauksite dirbant kartu su reklamos agentūra. Pasiūlykite vartotojams papildomą vertę, pvz., Nemokamą bandomąją versiją arba asmeninę nuolaidą už programos naujienų prenumeratą. El. Paštų kontaktų bazė gali tapti papildomu (ir nemokamu) kanalu sąveikai su klientais. Į reklamos strategiją rekomenduojame įtraukti ir socialinių tinklų žvaigždes, kurie pasidalins naująja aplikacija su tiksline auditorija. Kartu galime sukurti tinkamiausią rinkodaros strategiją Jūsų naujai aplikacijai. Susisiekime!

Pasiekite tūkstančius vartotojų

Padėkite klientams pasiekti Jus per išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį, naudojantis naujausiomis technologijomis.

Klientų atsiliepimai

ODA LT yra labai dėkinga už naują kelių lygmenų e-parduotuvę. Tinkers komanda pasiūlė mums daugybę inovatyvių ir modernių sprendimų. Projektas buvo atliktas greitai, bet kartu ir kokybiškai. Esame labai patenkinti. 

Irena Jokšienė, ODA LT

Tinkers komanda sugebėjo susitvarkyti su visomis iškilusiomis problemomis. Mes esame labai patenkinti rezultatu. Pirmą kartą teko bendradarbiauti su tokia profesionalia komanda. Ačiū Jums! 

Vygantas Arlickas, Arpino

Tinkers komanda sukūrė būtent tokį puslapį, kokį įsivaizdavome – modernų, paprastą naudoti ir administruoti. Dabar visa komanda gali redaguoti puslapio turinį, nes tai – visai nesudėtinga. Daugiau nebegauname jokių klausytojų nusiskundimų dėl prasto puslapio funkcionalumo. 

Saulius Zakarka, Radiocentras

Kitos paslaugos

Svetainių kūrimas

Internetinis puslapis – Jūsų įmonės vizitinė kortelė.

SEO paslaugos

Internetinių svetainių optimizacija paieškos sistemoms.

AdWords reklama

Populiari „Google“ siūloma aplikacijų reklamos sistema.

El.parduotuvės

Daugiafunkcinių internetinių parduotuvių kūrimas.