Programavimo paslaugos

/Programavimo paslaugos
Programavimo paslaugos2019-04-05T14:49:17+00:00

Profesionalios programavimo paslaugos

Mūsų komandą sudaro tik savo srities profesionalai, todėl esame tikri, kad galėsime įgyvendinti kiekvieno kliento projektą.

Visuomet džiaugiamės galimybe sutikti naujus žmones ir padiskutuoti apie įdomius naujus projektus.

Internetinių svetainių kūrimas

Internetinė svetainė – Jūsų verslo vizitinė kortelė, be kurios interneto rinkodaros vystymas ar paieška optimizacijos sistemoms yra tiesiog neįmanomi.

Priimame įvairius užsakymus svetainėms kurti – kuriame internetinius puslapius nuo nulio, t.y. rinkame informaciją apie verslą, aiškinamės poreikius, kuriame dizainą bei programuojame svetainę. Taip pat teikiame dizaino atnaujinimo, aplikacijų kūrimo ir integracijos, priežiūros ir palaikymo paslaugas. Internetinių svetainių programavimo paslaugos – Tinkers.lt

Mobilių aplikacijų kūrimas

Mobilioji aplikacija padės Jūsų klientui pasiekti Jūsų parduodamas prekes ar teikiamas paslaugas greičiau ir paprasčiau.

Mobiliojoje programėlėje, visai kaip internetiniame puslapyje, svarbus ne tik funkcionalumas, bet ir dizainas. Kuriame skirtingoms operacinėms sistemoms pritaikytas aplikacijas. Apple produkcijai skirtam iOS, Google Android, bei visiems šią sistemą palaikantiems įrenginiams, Windows ir BlackBerry išmaniesiems, bei Cross-platform, kur naudojame atvirų technologijų karkasus.

Elektroninių parduotuvių kūrimas

Internetinė parduotuvė perkels Jūsų verslo prekybą į virtualią erdvę bei suteiks galimybę produkciją pardavinėti visame pasaulyje.

E-komercijos, arba internetinės parduotuvės, kūrimą skirtstome į tris pagrindinius etapus. Pirmasis – poreikių analizė. Išsiaiškiname kokio sudėtingumo bus projektas, koks funkcionalumas jam reikalingas. Antrasis etapas – projekto vystymas. Visų pirma yra sukuriamas dizainas, vėliau vyksta programavimo darbai. Taip pat teikiame internetinių puslapių bei parduotuvių administravimo, redagavimo bei priežiūros paslaugas. Elektroninių parduotuvių programavimo paslaugos – Tinkers.lt

CRM sistemų kūrimas

Klientų valdymo sistemos yra sukurtos rinkti būtent tą informaciją, kurios reikia įmonei, iš visų klientų, besinaudojančių įmonės paslaugomis per visus įmanomus kanalus.

Populiariausios klientų valdymo sistemų paslaugos yra rinkodaros automatizavimas, pardavimų bei kontaktų centro automatizavimas bei vietos nustatymu grindžiamos paslaugos. Visa tai yra kuriama siekiant efektyvaus klientų aptarnavimo ir pardavimų valdymo.