SEO paslaugos

/SEO paslaugos
SEO paslaugos2019-04-05T14:50:26+00:00

SEO paslaugos

Internetinės svetainės optimizacija paieškos sistemoms (SEO) – ne ką mažiau svarbu nei jos dizainas ar funkcionalumas. SEO daro didelę įtaką puslapio, o taip pat ir verslo, žinomumui, dėl to yra svarbu pasirinkti profesionalią paieškos rinkodaros agentūrą, suprantančią paieškos sistemų algoritmus. Mūsų komanda turi daug gerosios patirties kuriant sėkmingas organinės paieškos rinkodaros kompanijas, todėl visai nesvarbu, ar norite optimizuoti reprezentacinę svetainę, ar internetinę parduotuvę. Kurti puslapį ir neoptimizuoti jo paieškos sistemoms yra tas pats, kaip rašyti knygą, tačiau jos niekada neišleisti, nes niekas negalės jos nei rasti, nei nupirkti. Jūsų puslapis yra puikus rinkodaros įrankis ir Jūsų įmonės investicija, todėl turi būti matomas potencialiems klientams.

Tinkers komandos teikiamos SEO paslaugos padės iškelti Jūsų įmonės puslapį organinės paieškos rezultatuose, pagal Jūsų verslui tinkamiausius raktažodžius. Taip pat specializuojamės e-komercijos puslapių optimizacijoje, todėl galime padėti įmonėms, norinčioms parduoti savo produktus internetinėse parduotuvėse. SEO paslaugos – Tinkers.lt

seo paslaugos

SEO paslaugos – nuo ko priklauso kaina?

Tikslią paslaugų kainą galime pasakyti atlikę kliento dabartinės situacijos analizę, susipažinę su Jūsų tikslais bei laiku, per kurį norite pasiekti rezultatų.  Kainą sudaro daug kintamųjų, mes ne visada žinome, kokią strategiją taiko mūsų konkurentai, tačiau stengiamės kuo tiksliau apskaičiuoti reikalingą darbo laiką. Paslaugų kainai įtakos turi ir pati industrija: jei produktas kainuoja 100€, paslaugos kainuos mažiau, nei tūkstančiais įvertintas produktas. Taip yra todėl, nes didesnės kainos produktas yra perkamas rečiau, o pardavimų yra padaroma mažiau. Rinka taip pat reguliuoja paslaugų kainą. Paskutinis kintamasis yra optimizacijos priežiūra, kai matomumas pasiektas. Kol Jūs keičiate savo strategiją, Jūsų konkurentai daro tą patį. Todėl paieškos optimizacija – greitai kintantis ir nepastovus dalykas, pritaikytas unikaliai situacijai pagal įmonės tikslus. Būtent dėl to pagrindiniai veiksmingumo rodikliai, tokie kaip raktažodžių reitingai, nėra pakankami matuojant SEO strategijos sėkmingumą. Norint įvertinti teisingai, reikia sekti bei analizuoti visą vykstantį procesą bei progresą.

SEO paslaugos – procesas

Projekto analizė. Mūsų komanda analizuoja Jūsų įmonės poreikius, įvertiname pastangas, kurių reikia pasiekti norimus rezultatus.
Konkurentų analizė. Mes nuodugniai išnagrinėjame pagrindinius konkurentus, kad suprastume, kokios strategijos naudojamos kelti svetaines paieškų sistemoje.
On Page. Jūsų svetainė yra atnaujinama, kad galėtumėte įdiegti reikalingus SEO metodus turinio ir raktinių žodžių optimizavimui.
Off Page. Išorinės pastangos yra nukreiptos į ryšių kūrimą, pozicijos gerinimą ir prijungimą prie tinkamų kanalų.
Ataskaitos. Kiekviena mūsų teikiama ataskaita suteikia mūsų klientams išsamią informaciją apie mūsų pastangas ir pasiektus rezultatus.
Pakartotinis įvertinimas. SEO procesas vyksta, tuo tarpu mes nuolat peržiūrime esamus procesus, siekdami patobulinimų.

Kitos paslaugos

Jei dar neturite puslapio, kurį norėtumėte optimizuoti paieškos sistemoms, nebėda, nes Tinkers komanda gali padėti Jūsų verslui. 81% vartotojų prieš įsigyjant produktą ar užsisakant paslaugą ieško daugiau su preke susijusios informacijos. Tai reiškia, kad jie naudojasi Google paieškos sistema, įveda reikiamą raktažodį bei ieško tinkamiausio produkto. Jei Jūsų verslas neturi internetinės svetainės, Jūs net neturite galimybės pasirodyti paieškos sistemos rezultatų puslapyje! Tačiau turint puslapį bei jį optimizavus tinkamai, yra didelė tikimybė pasirodyti Google paieškoje tarp aukščiausiai esančių rezultatų bei būti matomiems potencialių klientų. Dar vienas svarbus dalykas, norint pasiekti užsibrėžtų tikslų – internetinio puslapio viešinimas socialinėje erdvėje. Svarbu yra kurti nuorodas, vedančias į Jūsų puslapį, bei kurti nenutrūkstantį ryšį, tarp socialinių tinklų paskyrų ir svetainės. Tinkamai sukurti socialinių tinklų įrašai natūraliai sukurs sąsajas su svetaine, o Jūsų verslo sekėjai dalinsis nuorodomis forumuose, naujienų tinklapiuose ir kt. Plačiau apie mūsų teikiamas paslaugas rasite šiek tiek žemiau.

Pasiekite tūkstančius vartotojų

Profesionali komanda pasirūpins tinkama reklamos strategija, leidžiančia mažiausiomis kainomis pasiekti didžiausią auditoriją.

Klientų atsiliepimai

ODA LT yra labai dėkinga už naują kelių lygmenų e-parduotuvę. Tinkers komanda pasiūlė mums daugybę inovatyvių ir modernių sprendimų. Projektas buvo atliktas greitai, bet kartu ir kokybiškai. Esame labai patenkinti. 

Irena Jokšienė, ODA LT

Tinkers komanda sugebėjo susitvarkyti su visomis iškilusiomis problemomis. Mes esame labai patenkinti rezultatu. Pirmą kartą teko bendradarbiauti su tokia profesionalia komanda. Ačiū Jums! 

Vygantas Arlickas, Arpino

Tinkers komanda sukūrė būtent tokį puslapį, kokį įsivaizdavome – modernų, paprastą naudoti ir administruoti. Dabar visa komanda gali redaguoti puslapio turinį, nes tai – visai nesudėtinga. Daugiau nebegauname jokių klausytojų nusiskundimų dėl prasto puslapio funkcionalumo. 

Saulius Zakarka, Radiocentras

Kitos paslaugos

Facebook reklama

Reklamos populiariausiame socialiniame tinkle galimybės.

AdWords reklama

Populiari „Google“ siūloma tinklalapio reklamos sistema.

El. parduotuvės

Daugiafunkcinių internetinių parduotuvių kūrimas.

Svetainių kūrimas

Internetinis puslapis – Jūsų įmonės vizitinė kortelė.